Vi er rådgivere med høje ambitioner på dine vegne.

I FRIDAY har vi kun de bedste rådgivere. Rådgivere, der kan gøre præcis den forskel, kunden betaler for i tid og penge. Rådgivere, der hviler i både egen faglighed og i sig selv. Rådgivere med høje ambitioner på dine og egne vegne. Og ikke mindst mennesker, der vil verden og hinanden det godt.

Alle
Partnere
Ledelse

Anja Hellberg

Kommunikationsrådgiver, partner, lifestyle-pr

E: anja@fday.dk
T: +45 2858 8076

Camilla Graabek

Webdesigner/grafisk designer

E: camilla@fday.dk
T: +45 2225 0511

Claus Dithmer

Seniorrådgiver

E: dithmer@fday.dk
T: +45 2222 7454

Emilie Pilsgaard

Kommunikationsrådgiver

E: EMILIE@FDAY.DK
T: +45 53616116

Emma Stampe Fogh

KOMMUNIKATIONSRÅDGIVER

E: EMMA@FDAY.DK
T: +45 2273 3937

Iben Tendal

Kommunikationskonsulent

E: IBEN@FDAY.DK
T: +45 4283 8602

Jacob Godtkjær

KREATIV CHEF, DESIGN OG KONCEPTUDVIKLING

E: GODTKJAER@FDAY.DK
T: +45 3170 1074

Jákup Martin Vandsdal

Bogholderi

E: BOGHOLDERI@FDAY.DK
T: +45 5041 0913

Jeppe Christensen

Pr- og kommunikationsrådgiver

E: JEPPE@FDAY.DK
T: +45 3168 6317

Karsten Keinicke

Kommunikationsrådgiver

E: KARSTEN@FDAY.DK
T: +45 6083 0230

Katrine Munkeholm

Kommunikationskonsulent

E: KATRINE@FDAY.DK
T: +45 28 29 76 32

Lars Bo Kirk

Kommunikationsrådgiver, partner

E: LARS@FDAY.DK
T: +45 4054 4340

Lars Pedersen

Kreativ Chef, Art director

E: PEDERSEN@FDAY.DK
T: +45 2089 1183

Lars Teglbjærg

Art Director

E: LARSEMIL@FDAY.DK
T: +45 2492 2343

Linea Eisenberg

Grafisk designer

E: LINEA@FDAY.DK
T: +45 4226 2563

Lone Elmehøj Jensen

Feel good manager

E: LONE@FDAY.DK

Mads Haukrogh

Kommunikationsrådgiver, partner, film og tv

E: MADS@FDAY.DK
T: +45 2533 3736

Malene October

Kommunikationskonsulent

E: MALENE@FDAY.DK
T: +45 2871 4210

Maria Kejser Petersen

Sekretariatschef, partner

E: MARIA@FDAY.DK
T: +45 2622 1613

Mathilda Tvilstegaard

Kommunikationsrådgiver

E: MATHILDA@FDAY.DK
T: +45 2122 2879

Max Madsen

Visuel historiefortæller

E: MAX@FDAY.DK
T: +45 2991 2795

Mikael Baden

Kommunikationsrådgiver, partner og adm. direktør

E: MIKAEL@FDAY.DK
T: +45 2826 9820

Nicolai Sabro Hansen

Kommunikationskonsulent

E: NICOLAI@FDAY.DK
T: +45 5055 3296

Peter Freisner Johansen

Kommunikationsrådgiver, associeret partner

E: PETER@FDAY.DK
T: +45 2099 8001

Sally Andrea Nielsen

Mediegrafikerelev

E: SALLY@FDAY.DK

Stine Bagger Vium

Kommunikationsrådgiver

E: STINE@FDAY.DK
T: +45 2288 7585

Sune Bjørnvig

Kommunikationsrådgiver, partner

E: SUNE@FDAY.DK
T: +45 2624 7428

Søren Skafte Overgaard

Kommunikationsrådgiver, partner

E: SKAFTE@FDAY.DK
T: +45 2687 1355

Thomas Flensted-Jensen

Visuel historiefortæller

E: THOMAS@FDAY.DK
T: +45 2244 2067

Trine Ploug

Projektleder

E: TRINE@FDAY.DK
T: +45 4088 8155